D1

We wisten dat het een pittig partijtje ging worden. Internos heeft nou eenmaal grote meiden , dispensatiespelers en er trainen er ook nog eens een aantal bij de Brabantse handbalschool. Onze opdracht aan het team lekker spelen, snelle ballen en vooral de openingen zoeken . Deze waren er weinig. Ze speelde 3-2-1 ! Een hele goede aanpak. Ons team zocht zocht en zocht naar openingen. Door de vele ėėn tweetjes van Faithlen en Guusje van Beek hadden we wat prachtige doelpunten. De pauzestand 6-8 .

We hadden als coaches echt het gevoel dat we een kans maakte . Sanne en Jelle deden het super in ons team. Sanne zag de openingen en Jelle heeft volop lef ookal is hij de jongste.Tweede helft tandje erbij en druk zetten was de opdracht. Maar op ėėn of andere manier vielen er binnen drie minuten drie tegendoelpunten. Dat was het begin van een team wat zich niet meer bij elkaar geraapt kreeg. Oppeppen kregen we niet meer voor elkaar. Toen we een 7 meter hadden mogen krijgen en niet kregen bleven velen kopjes naar beneden! en was er boosheid die ze niet meer in de bal gestopt kregen. Helaas . We verloren met 7-25. En we moesten de kleedkamer in om de meiden te vertellen dat boosheid juist in het spel extra dynamiek geeft. Op naar de trainingen en hopelijk hebben ze volgende week de flow weer te pakken!

Lid worden?

Ontdek hoe leuk handbal is en
kom 3x gratis mee trainen!

Ons inschrijfformulier vind je hier

Meer uitleg voor nieuwe leden hier

 

 

gca 1

gca 2

 

HB banner 120x600px

 

 

 

 

 

Buitencomplex EikendijkSporthal De WerftSporthal De Wetering
Eikendijk 23 Huygenstraat 73 Weteringplein 1
5171 RG Kaatsheuvel 5171 EP Kaatscheuvel 5175 BZ Loon op Zand
Tel. 0416-274096 Ttel. 0416-363736
Google maps Google Maps Google Maps

 

Deze website gebruikt cookies en wij zijn wettelijk verplicht uw toestemming te vragen voor het gebruik van cookies. Meer over cookies